هنوز مرگ هیچ عزیزی را باور نمی کنم

بسیار گل

که از کف من برده است باد
اما من غمین
گل های یاد کسی را پرپر نمی کنم
ومن
مرگ هیچ عزیزی را باور نمی کنم

 

 

 

 

 

 باور مرگ شکیبایی برای من که لحظه به لحظه با پری خوانی شکیبایی  ایمان آوردم  به تولدی دیگر  و  در تاب و تب  علی کوچیکه  به آفتاب سلامی دوباره داده ام .

و هنوز دارم کشش صدای خسرو شکیبایی را در خوانش سهراب مرور می کنم...سخت است که  بگویم گویی که یکسال گذشت از مرگ حمید هامون...

 

/ 10 نظر / 3 بازدید
نازنین

زیاد باهاش ارتباط برقرار نکرده بودم.به هرحال امیدوارم زندگی پس از مرگ خوبی داشته باشه...

نازنین

عیسی باشی یا خضر یا م ح م د فرقی نمی کند اینجا... اینجا ایستگاه آخر است... هیچ کس نمی داند از فاصله اش تا این ایستگاه... کل نفس ذائقة الموت... روایتی از مرگ... انکار ناپذیرترین حقیقت زندگی... با صدای خودم بخوانید.

سارش

ای پرنده ی مهاجر ای مسافر ای مسلفر من ای رفته به معراج تو به اندازه ی قدرت پریدن تو به اندازه ی دل بریدن از خاک عزیزی روحش شاد[گل]

شهره خانم گل

[لبخند]سلام به روی ماه شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه.... موضوع جدید وبلاگ من بگو:آیا واقعا خانمها از راه گوش عاشق میشن و آقایون از راه چشم؟؟؟؟به نظر شما چرا؟؟؟؟دوست گلم منتظر خوندن نظر شما در این زمینه هستم دوست دارم یه عالمه چیزای خوب ازتون یاد بگیرم هم من و هم کسانی که میان به وبم سر میزنند....منم در این زمینه نظرمو گفتم....پس منتظرتم دوست گل[لبخند]

شگفت انگیز

سلام ....... خدا رحمتش کند انشا الله ............................ آپم .... یه سری بزنید ................ در پناه حق

دوستی آشنا

نمی دونم شاید دارم اشتباه فکر می کنم!! اما الان موقع خسروی سینمای ایران نیست!!! الان من و تو باید یادهایی رو زنده کنیم که یادشان سرمشق راهمان باشد!!! الان باید در وبلاگمان از .....!!! کاش کمی ترسو نبودیم...!! کاش کمی عاشق بودیم...!! سبزها زنده اند...!!!

سارا

اره منم داشتم فكر مي كردم يك سال گذشت ... منم غصه ام گرفت و گريه ام ...ولي باور اين كه مرگي وجود نداره دلم رو گرم كرد ... هيچ گاه باور نكن مرگ هيچ عزيزي را !

حسین

سنگ در برکه می اندازی و می پنداری؛ با همين سنگ زدن، ماه به هم می ريزد! کِی به انداختن سنگ پياپی در آب، ماه را می شود از حافظه آب گرفت؟