عیش مکن غافل از دل من!

 

روزشمارمن اندوهی گسترده ی از واژه های مه گرفته   وقتی می نشینم به نوشتن                         سرم گیج می رود                                     از چرخیدن به دور کلماتی   که نمی دانم چیست؟!

 

زمزمه می کنم  آهسته زیر لب برمن ببخشایید سطرهای آشفته                   نام های شوریده                                            ویرگول                                                          نقطه   می پیچیم در خودم نه! در چیزی شبیه خودم

 

دلتنگی هایم  را یک به  یک دور می زنم پیچ در پیچ!!!

 

و باز می رسم به همان ابتدای طلوع و غروب مدام

 

                                           این بن بست های لعنتی که مثل سراب

 

- فریاد می زند            در وعدگاه                           هیچ کس نیست                                     در وعدگاه زمان ایستاده است                                                                   چه می خواهند از من ؟  این واژه های پیچ در پیچ که هیچ راهی به رهایی ندارد!

 

انگاری در اندام هراس می پیچم پشت به پشت  واژه ها

 

                                                                       قانع به سه نقطه

 

بی ربط  نوشت:

وقتی می شود که  قیافه ات شبیه هیچکدام از آدمهایی که فکر می کردی بودی، نباشد. هی مکث می کنی و هی سعی برای اینکه یک جور با این معناهای تودر تو کنار بیایی.

 

 

 

 

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک ایرانی

زندگی شاید همینت باشد.... هی! ف لا نی (هی فلانی)

سید عرفان

سلام شعر بسيار زيبايي بود، واقعا زيبا بود و از خواندنش لذت بردم. اميدوارم كه هميشه شاد باشي و آرام

امرتات

چقدر من به این سه نقطه ها و ویرگولها مدیونم ... چقدر من به این واژه های مه گرفته مدیونم که رمز آزادی ذهن درگیر من هستند ... نوشتم ... به شوق تو ... برای دوست داشتن تو ...

یک ایرانی

آفرین به نیم شب ژرف و کامنت با [گل]معنا داری که زده اند ان پائین ها

شگفت انسان

سلام ببخشيد دير سر زدم كارم باهم قاراش ميش شده ... .. . خوب بود . .. ... در پناه حق[خداحافظ]

نیکو

سلام مسیح جان برای چندمین بار شعر قشنگت رو می خونم شعر شما با این اهنگ زیبایی که دارم گوش میدم و بغضی که ...

رضا قاری زاده

نمی دونم من توهم زدم که عصری یه پست تازه اینجا بود و من براش کامنت گذاشتم یا واقعاً اینطور بود ؟!![سوال] کجا بردی غمنامه ی این وطن در بستر بیماری را ؟!

رضا قاری زاده

نمی دونم من توهم زدم که عصری یه پست تازه اینجا بود و من براش کامنت گذاشتم یا واقعاً اینطور بود ؟!![سوال] کجا بردی غمنامه ی این وطن در بستر بیماری را ؟!

رضا قاری زاده

ای داد و بیداد ... این شعرهای قشنگ را میگذاری که فقط دل آب کنی گویا ... خواستم نظر بگذارم پیغام عجیبی آمد که نظر سنجی فعال نیست ...F5 را زدم دیدم که این شعر هم نیست ... حالا هی حالگیری کن ... دو هیچ به نفع تو