خدا را هزار بار شاکرم...

آن پریشانی شب‌های دراز و غم دل

همه در سایه گیسوی نگار آخر شد

 

 

 

 

هزار بار شاکرم تو را ... هزاران هزار بار... که در این روزهای خاکستری امید را به من برگرداندی !....می دانم که هستی ....و به همین دلخوشم !

بهترین دی ماه زندگی ام را برایم رقم زدی!...  زمانی که دیدم برق چشمانش و خنده های همیشگی اش پابرجاست.... نفیسه ام ....پس هزاران بار فریاد می زنم:

خدا را هزار بار شاکرم...

                  خدا را هزار بار شاکرم...

                                     خدا را هزار بار شاکرم...

                                                                  خدا را هزار بار شاکرم...

 

 

/ 44 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
(دستهای کیهانی)

من اینجا تازه واردم اما از اینکه خوشحالی منم شادم از حضورت در دستهای کیهانی سپاسگزارم.

نیکو

سلام مسیح جان خیلی خیلی خوشحالم نفیسه ی عزیز برگشته ... خدا رو شکر [لبخند]

نیکو

تولدت هم مبارک با ارزوی سلامت سعادت وشادکامی [قلب]

یگانه

راست می گی عزیز! چه روزی بود و چه عاشورایی

میرمحمد

تو رو خدا می بینی این ابله های کم حافظه رو؟!! از یه طرف میگن کار ما نبود و ما به کسی شلیک نکردیم. از طرف دیگه میگن برای گرفتن مجوز تدفین کشته هاتون، باید چهار میلیون پول تیر بدین.[دروغگو]

میرمحمد

راستی یه سایت تاپ بهت معرفی می کنم. مال گروه منصورونه. گروه منصورونو که می شناسی. ظاهرا این سایت بیشتر متعلق به شمخانی عزیز وزیر دفاع خاتمیه. چون مردانه از مردم حمایت می کنه. تابناک و عصر ایران هم که حسابی پدرسوخته شدن حالا فقط همین ارمان مونده که بی شک تا چن روز آینده فیلتر میشه.

میرمحمد

بازم میگم تولدت مبارک. در مورد اون مردک نون به نرخ روز، به قول بیهقی قلم کرا نکند از او نوشتن. تا دیروز این عوضی در نقد اوضاع مملکت وااسلاماه سر میداد بعد که شد رایزن فرهنگی ایران توو تاجیکستان و هند حالا شده عنصری برای محمود.

میرمحمد

یه هجویه ای براش نوشتم که حتی دشمناش سر رحم اومدن به خاطر اونا حذفش کردم. در کل خیلی آدم عوضیه. من شعرشو تو فاکس نیوز ایران(فارس نیوز) خوندم فکر کنم شعری که نوشتم بدجوابی براش نباشه.